Jsou kruhy v obilí výtvorem lidí?

14. ledna 2007 v 21:42 | Toky2 |  UFO, záhady, přírodní úkazy, nadpřirozeno, vesmír
Je lepšie nevedieť? Svet sa stal vďaka internetu viac otvorený a prístupný informáciám, avšak niektoré dvere do sveta informácií nám zostali i naďalej zatvorené, či úplne zamknuté. Tak takhle začíná článek Je lepšie nevedieť? ze stránek www.ufo.cz zabývající se různými jevy. Na otázku, "Jak vznikají kruhy v obilí?" jsem se pokusil odpovědět. Je jasné, že žádnou technologií vytvořenou člověkem by nešly udělat tak dokonalé kruhy o takové velikosti. Vždyť ty největší mají až 250 m v průměru a to mluvím jen o jednoduchých tvarech jako je kruh. Obilí je dokonale přehnuté 2-3 cm nad zemí a nedošlo k tomu mechanickým způsobem. Co tedy vytváří tyto obrazce do polí? Člověk by nikdy nedokázal vyšlapat takový dokonalí kruh. Proto se zamyslete a uvažujte o tom, jestli tu jsme opravdu sami.
Ale teď si jdu vyšlapat kolečko na trávník :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rsa Viper | 15. ledna 2007 v 7:08 | Reagovat

No to je jasný přece nemůžeme bejt ve vesmíru sami to by byla země zapadákov :-D

2 Toky2 | E-mail | Web | 15. ledna 2007 v 16:24 | Reagovat

Žejo, taky to tak vidím. Hlavně když je vesmír nekonečnej. To bychom pak byli úplně sami a byla by tu nuda...

3 lol | 14. prosince 2007 v 12:09 | Reagovat

vse co ej geometricky usporadane je na 60% vytvorem lidi

4 Toky2 | 14. prosince 2007 v 16:29 | Reagovat

A co těch 40%?

5 Steve | E-mail | 27. prosince 2007 v 20:02 | Reagovat

JA  vím ze ve vesmiru nejsme sami.. Podivejte: Mnohokrat se nasly zapisy a maluvky na zdi ktere vypadali jako mimozemstane nebo treba lidi ktrei meli kolem hlavy kruh (skafandr) a tak si myslim ze nam mimozemstane vzdy pomahali  (dokonale mesto Dara jižní amerika, Pyramidy v Gíze a podovne) a nyní si myslim ze je s mimozemskymi lidmy uzavren pakt a uzemi area 51 je velkym dukazem.. USA+Rusko+Japonsko uzavreli s nima dohodu a chteji to pred nama ututlat .. zajimave clanky jsou vknize ALIENS napr  nadzvukove letouny obsahuji technologie na ktere by clovek nikdy neprisel.. tak si rikam ze jsou to pekne svine ze to tají :D :D :D

6 Toky2 | 27. prosince 2007 v 23:29 | Reagovat

Bohuzel, hmotny dukaz nemame, ale jednou se to urcite provali.

7 Kaliana | 15. února 2008 v 21:15 | Reagovat

Lidstvo teoreticky ze svou civilizací mělo postoupit za 7 000 let civilizačního vývoje mnohem dál, než jsme. Kdyby neexistovaly tzv. doby temna(které byly způsobeny nejčastěji teplotními výkyvy, změnami podnebí a tím i celého životního prostředí, na které  byli dříve lidé citliví stejně jako dnes zvířata, a také kvůli válkám, nemocem, epidemiím,neúrodě, později jako následek revolucí které se"nepovedly", etc.), byli  bychom vývojově na úrovni 1 200 let staré civilizace, která doby temna nezažila.

Kdyby lidé sledovali přírodní úkazy, mohli si v pravěku (asi 5 000  let  př. Kr.,odkdy se objevují první písemné památky) vyrobit vrtačku  podle sosáku vosy, luk a šípy, vynalezené v  pravěku, mohl mít už člověk rozumný (střední paleolit,  300-40tisíc let př. Kr.). Možná by pak ani nevznikl člověk dneštního typu a fyzicky mnohem odolnější druh  člověka by přečkal doby temna  mnohem lépe, nadzvukovými stíhačkami by létal od  r. 200, už dávno  by vesele obchodoval s  UFOny a seriál podobný  Hvězdné bbráně by se pouštěl dětem ve škole jako naučný dokument.

A kam tím mířím?

Dnes, vinou dob temna, kterými jsme promarnili odhadem 5 800 let vývoje, nemáme natolik vyvinuté přírodní vědecké obory, abychom byli schopní 100% říct "Ano, UFO existuje" nebo tento  výrok přesvědčivě vyvrátit. Zatím není  v lidské moci rozhodnout, jak stavěli Egypťani pyramidy-ale kvůli nim, protože jejich stavbou se Egypt  ekonomicky vyčerpal, také jejich krásná říše zanikla. Kdyby jim  UFOnci  pomáhali, čím to je, že nezabránili katastrofě, která nastala po vpádu  Asyřanů? Ubránit se bylo pro  Egypt mnohem důležitější než postavit pyramidu, kterou  následovník nynějšího faraona obvykle zboural.

A k těm stíhačkám-nemyslím si, že je tak složité ji postavit. Jednoduché je postavit atomovku, (a jakou má  účinnost!) proč by to nemohlo platit i  o stíhačce?

PS: Toto všechno jsou jen moje dohady, docela  určitě nejsou všechny správné, možná není  správný žádný:-)

PPS:Uznávám, že je to tématem trochu mimo...

Toky, smaž to klidně.

8 MARTIN | E-mail | Web | 16. února 2008 v 1:18 | Reagovat

Kmen z paralelního vesmíru      www.agni.cz

Napsal V. Kozin  

V džunglích Nové Guineje žije unikátní národ, který, podle jejích slov, žije současně ve dvou vesmírech: v našem a v paralelním. Lide kmene Ooluh říkají, že když se dostávají do transu, pak se dostávají do jiné dimenze, kde se nachází Země Stínů. Tam je vždy tma a žijí monstry. Aby projevili tuto dvojitost, členy kmene jednu polovinu těla natírají černou barvou.

Dle antropologů, je to poněkud divný národ. Několikrát za den Ooluhove ztuhnou na místě tam, kde jsou, jejích oči se potáhnou mlhou, a podle jejích slov v takové okamžiky se oni dostávají do Země Stínů. Vykladají o tom místě, že tam jsou jiné fyzikální zákony, že tam lidé mohou poskočit na 15 metrů do výšky. Žijí tam okřídlené gorily a obrovské mravence velikosti psa, kterým ooluhove dali jméno „kiafy“.

V Zemi Světla – a přesně tak ooluhove nazývají naši Zem – ooluhove jsou mírumilovní. Však v Zemi Stínů neustale bojují se svými nepřáteli, které, podle jejích popisu připomínají neandertalce.

Vědci mnohokrát pozorovali, jak absolutně zdraví lidé padali mrtvé, když byli v transu. Jejích spolukmenovci vysvětlovali to tím, že oni zemřeli v Zemi Stínů v bitvě s nepřítelem, či byli napadení kiafy. Po prohlídce doktor Veskott nalézal na jejích tělech nepochopitelná zranění. Dvakrát vědec byl svědkem toho, jak u procitlých z transu ooluhů v rukou se objevovali různé předměty: např. nože s fialovým krystalem v rukojeti. Takové krystaly se na Zemi nevyskytují. Jeden z takových krystalů vědec poslal do Londýnské laboratoře, kde se potvrdilo to, že o ničem podobném na Zemi doposud nebyla ani zmínka.

Zdá se, že divoši z Nové Guineje ovládají tajemství meziprostorových cestování.

9 Toky2 | 16. února 2008 v 14:08 | Reagovat

Kaliana /// Je to velmi zajímavý názor na věc. Něco zní celkem přesvědčivě, něco zase má pár dír. Jen bych chtěl upozornit, že válka udělala největší skok v nové technologii. Rozhodně bych ji nepovažoval za dobu temna, samozřejmě, jen co se týče vývoje technologií. Za ty hrůzy, které se děly to byla určitě doba temna. Však trysková letadla a atomová bomba byla vyrobena hlavně kvůli tomu, že zuřila válka.

MARTIN /// Napsal V. Kozin i o tom, jestli se to povedlo někomu jinému, než jen Ooluhům?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama