AREA 51 a její tajemství

5. dubna 2007 v 23:23 | Toky2 |  UFO, záhady, přírodní úkazy, nadpřirozeno, vesmír
Co je to vlastně za oblast, kde se nachází a jaké ukrývá ve svém nitru tajemství? Na tyhle otázky se pokusím odpovědět v několika následujících textech...
Areál 51 se nachází ve vyschlém jezeře Groom Lake v poušti Nevada. Byla utajovaným komplexem donedávna americkou vládou, ale důkazy o její existenci byly nezvratné. Tak vláda učinila kroky pro její zveřejnění se zamítnutím že by se tam prováděli výzkumy týkající se UFO. Jisté je pouze to, že se v oblasti 51 provádí výzkum vysokorychlostních letounů. Základna S-4, která je součástí komplexu je obrněná ostnatými dráty, minami a kamerami. Ti co se dovnitř dostali byly vyslýchání tvrdými metodami i 8 hodin vkuse. Letadla musí létat mimo vzdušný prostor základny a auta jezdí velkou oklikou i přestože přes jezero vede dálnice 375 téměř ke středu základny.
Jaké vlastně ukrývá tajemství nikdo pořádně neví, kromě pracovníků pracující v areálu 51 nevidící denní světlo i několik měsíců. Podmínky musí být asi dost drsné, ale vládá do výzkumu probíhajícího v základně vkládá ročně spoustu peněz. Je to podle mě dost trestuhodné utrácet peníze daňových poplatníků bez toho, aby vůbec věděli co se v základně odehrává. Pokud tam testují mimozemské technologie anebo dokonce samotné mimozemšťany, je to pro lidi asi to nejlepší, když se pravdu nedozvědí. Ale pokud nejsme ve vesmíru sami, měli bychom o tom vědět. Jaká je pravděpodobnost že nám hrozí invaze? Cizí civilizace vzdálená spoustu světelných let od naší planety nemusí mít taký páru o tom jestli jsou ve vesmíru sami. A pokud my měli technologii na takové úrovni aby naší existenci zjistili, pak není důvod nás ničit, ale prozkoumat. A možná se stala nehoda a vesmírná loď ztroskotala právě v jezeře Groom Lake. To by vysvětlovalo proč je základna právě tam. A ten kráter co jde vidět ze satelitních snímků může pocházet z dopadu lodi.
Jednou se ale pravda musí ukázat a lidé zjistí co se doopravdy v areálu 51 zkoumalo. Možná za 5 let, možná za 50, ale možná že už zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vyacheslav Kozin | E-mail | Web | 6. ledna 2008 v 11:19 | Reagovat

Diskusní forum serveru SELFFREEING

http://www.agni.cz/cs/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=61

O UFO, létajících objektech, o záhadných světlech na obloze. Máte-li vy vlastní fotky či natočené video - tak to tu dejte. JInak vše, co sem patří.    

Zániklé civilizace

Čím jsme byly, na co jsme zapomněli. Záhady zániklých civilizací. Nálezy a odhalení.    

Záhady fyziky, času a prostoru

Vše co souvisí s neobjasnitelnými jevy v oblasti fyziky, kontinuity času a prostoru.

2 Kaliana | 15. února 2008 v 22:00 | Reagovat

Dám ti, Toky, jinou otázku:

Co když tam zkoumají něco pozemského a lidského?

V době, kdy mají často  zvířata větší práva než lidé (neříkám, že je to špatně, zvířata tu  byla dřív a je naší povinností  je  chránit), by byl obrovský komplex budov postavený jen pro pokusy na zvířata společensky a morálně nepřijatelný  pro naprostou většinu populace.

Nebo je to výzkumná stanice, kde se snaží najít protilék na HIV, žloutenky, malárii a další dosud nevyléčitelné nemoci. A ukrývají ji, aby zabránili už mnohokrát poznané hysterii lidstva.

A co třeba institut na podobné bázi, jako je NASA? Když USA řekla, co v NASA všechno je, protesty nejen v zemích USA trvaly měsíce.

V každé zemi je  zákonem zakázané klonovat člověka. Třeba se tam tento zákon nějak obchází, třeba tam zřídka potká jeden člověk někoho s jinou tváří, než má on...

Nebo to může být škola nějak extrémně nadaných dětí, takových malých X-Menů.

A ještě jednu orázku pro tebe mám: Zasluhuje si vůbec Area 51 naši pozornost?

3 Toky2 | 16. února 2008 v 15:00 | Reagovat

Já se držím alespoň nepotvrzených důkazů. Všude se píše o výzkumu mimozemských technologií. Dokonce jsou i celkem věrohodná videa ke zhlédnutí, kde probíhají operace mimozemšťanů. http://toky2.blog.cz/0707/zahadna-pitva-mimozemstana

To je hlavní důvod, proč prosazuji účel Oblasti 51 jako výzkumnou základnu plnou mimozemšťanů a mimozemských technologií. Ale nebudu se bránit zuby nehty ani tvé teorii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama