UFO jako energie. Může nám ublížit?

15. dubna 2007 v 18:51 | Toky2 |  UFO, záhady, přírodní úkazy, nadpřirozeno, vesmír
Jednou mi strejda řekl, když jsme se jen tak bavili o něčem, že člověk nikdy nemusí zjistit jestli UFO existuje nebo ne. Klidně můžou létat mezi námi a my se nic nedozvíme. Něco na tom bude. Přemýšlel jsem a přišel jsem na zajímavou teorii. Nemusí vždy být mimozemšťan z masa a kostí, tak jak si představujeme my, zeleného mužíčka s tykadélky. Můžou být pro člověka neviditelný energetický potenciál nosící základ inteligence. Dokonce to nemusí být tvor z jiné planety, nýbrž tvor z naší planety. Ale může nám takový tvor ublížit? Mozek u lidí, i u všech ostatních tvorů komunikuje s nervy slabým elektrickým signálem. Pokud by tvor stvořen jen z energie narušoval tyto mozkové signály, došlo by rychle k narušení mozku, nervů a jejich činnosti. Tímto by se mohly vysvětlit některé nemoci, které se projevují špatným ovládáním těla (nemyslím tím narušením míchy při nehodě). Možná by se sem dala zařadit i rakovina mozku, které vzniká také z nevysvětlitelných důvodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka | Web | 15. dubna 2007 v 19:00 | Reagovat

Ähojky mám new blog podívej se prosím a jestli chceš tak se zapoj do soutěže , šanci má každej, děkuju moc předem papa

2 Toky2 | E-mail | Web | 15. dubna 2007 v 19:19 | Reagovat

Díval jsem se na tví stránky ajsou docela dobré. Heská zvířátka ;)

3 Kaliana | 15. února 2008 v 22:23 | Reagovat

Mě zase zajímá, jak to, že když na Marzu není voda, znamená to, že tam není život.

Podle  mě může být život založený na něčem jiném než  na stálé teplotě, slunečním svitu a přítomnosti vody.

Tady na Zemi (pokud k tomu došlo vůbec  na Zemi) vznikl život z  toho, co tu  bylo a na tom se také stal život závislý.

Na Marsu mohl život vzniknout ze sloučenin třeba selenu nebo síry, může být závislý na přítomnosti větrných pouští a stálá teplota, kyslík nebo třeba přítomnost živé bytosti z  jiné planety může život na Marsu zničit.

Abychom si  toto mohli vysvětlit, musíme si správně odpovědět na otázku, co je to život.

Život je z češtinářského hlediska abstraktní pojem, což mimo jiné znamená, že si ho představuje každý jinak(tudíž může být pravdivá každá teorie, dokonce všechny současně, záleží na úhlu pohledu), ale také, že na něj nelze sáhnout, tudíž když se dotýkáme jeden druhého, dotýkáme se neživé  hmoty, což zase vyvrací význam slova život (živý), jak ho běžně chápeme.

Třeba je všechno okolo nás živé, jen o tom nevíme, a teorie Gaya je  pravdivá. Nebo každý strom a keř obývá bůh, který mu propůjčuje život a duši, a největší pravdu měli Keltové. A třeba je nejblíž pravdě křesťanství a většina z nás po smrti nastoupí na posmrtný  život (zase to  slovo) a skončí v pekle.

Jako vždy, na odpověď si budeme muset počkat, až to  vědci zpracují a zanechají nám nějakou  smysluplnou teorii.

4 Toky2 | 16. února 2008 v 14:43 | Reagovat

Kaliana /// Základ života je přijímat potravu a rozmnožovat se. Jsou důkazy, že celý život vznikl ze sloučenin, které se vyskytovaly ve vodě. Vědci se pokusili z těchto minerálů vytvořit umělý život. Jenže přišli na to, že něco chybí. Chybí totiž startér. Něco, co život nastartuje. Totiž, vědcům se povedl udělat mrtvý život. Teoreticky to mělo fungovat, ale prakticky to nedělalo nic. Prostě, chybělo něco, co řeklo: „A teď budeš papat a rozmnožovat se“. Možná že teď na řadu přichází jedna tvá zmíněná teorie. Že by bůh, který všemu dává život a duši? Je to možné, ale kde ten bůh je? Na Olympii? Viděl ho někdo někdy? A proč se vysvětluje vznik něčeho tak nepochopitelného a složitého, jako je život existencí neporovnatelně složitějšího a nepochopitelnějšího, jako je bůh.

Mimo jiné, na dně oceánů v některých místech, kde je silně sopečné dno a ze sopouchů vyvěrají plyny, je prostředí, kde je vysoká teplota a voda je nasycena plyny nejrůznějších kysličníků a to nejvíc kysličníku síry. V tomto prostředí se nenachází kyslík, a přesto tam bují velmi pestrý život, pro který je kyslík smrtelně nebezpečný.

5 Mariusz | 28. října 2010 v 19:11 | Reagovat

Toky,super blog, super články... Jsi velmi inteligentní, takoví by měli být všichni.

6 Toky2 | 29. října 2010 v 19:09 | Reagovat

[5]: Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama